Žaidimo aprašymas

World of Tanks (“Tankų pasaulis”)  – tai nemokamas daugelio žaidėjų tinklo žaidimas, dedikuotas XX a. vidurio šarvuotai karinei technikai. Petys į petį su kitais metalo kaubojais pasinerkite į įspūdingas kovas, įrodykite, kad pasaulį valdo tankai!

Pažangi technikos vystymo ir tobulinimo sistema leis jums išbandyti bet kurią iš priemonių, pateiktų žaidime. Nepriklausomai nuo to, ar jums patinka išvarginti priešininką greitame ir manevringame lengvajame tanke, brautis gilyn į priešininko užnugarį universaliaisiais vidutiniais tankais, naikinti priešus sunkiaisiais tankais, o gal svajojate tapti geriausiu snaiperiu, valdydami toliašaudę artileriją – bet kurios klasės technika gali pavirsti mirtiniausiu ginklu profesionalo rankose.

Netgi pats stipriausias žaidėjas nepasieks sėkmės vienas. „Tankų pasaulyje“ viską lemia kolektyvas, o nugalėti pavyksta tik darniai komandai, kurioje kiekvienam žaidėjui tenka sava rolė.

Verčianti iš koto tankų kovų atmosfera

Nors “Tankų Pasaulis” yra MMO veiksmo žaidimas, jis neapsiriboja šio žanro stereotipais, o siūlo žaidėjams pajusti žanrų įvairumą.

RPG. Jūsų plieno žirgas nėra vien šarvuota skardinė su vikšrais – tai gyva, pastoviai besivystanti būtybė, kurią reikia auginti ir stiprinti. Patirtis ir kreditai leis jums išrasti ir pirkti tobulesnius elementus jūsų geležiniam draugui, tuo pagerinant jo kovines charakteristikas.

Veiksmo žaidimas. Komandinės priešų paieškos ir sunaikinimo operacijos, netikėti susidūrimai su priešininkais pareikalaus iš jūsų žaibiškos reakcijos ir greitų efektyvių veiksmų.

Šaudyklė. Lanksti ir judri kamera gali paversti trečiojo asmens veiksmo žaidimą į pilnavertę šaudyklę, leidžiančią naikinti priešininkus ne tik paprastu, bet ir snaiperio režimu.

Strategija. Tankų pasaulyje egzistuoja tik viena taisyklė: nebūti didvyriu. Teisingas rolių paskirstymas ir efektyvus bendrų veiksmų planavimas jums atvers duris į sėkmę.

Platus arsenalas

Jūsų arsenalas įspūdingas – daugiau kaip 150 plieninių mašinų, kurios buvo suprojektuotos Vokietijoje, Sovietų Sąjungoje ir JAV nuo 30-tų iki 50-tų XX amžiaus metų. Jūs turėsite galimybę valdyti bet kurį kovinį vienetą – nuo Antro pasaulinio legendinių T-34, “Tigras” ar “Peršing” iki eksperimentinių modelių, kurie niekada nedalyvavo mūšyje.

Kovinių žemėlapių įvairovė

Platūs vakarų Europos laukai, siauros vokiečių miestelių gatvelės arba atkurta legendinė Prochorovka – tai tik maža dalelė to kas laukia žaidėjų. Didelis kiekis žemėlapių su atviromis erdvėmis ir tankiai apstatyti miestai leis ne tik pasimėgauti peizažų gausa, bet ir pritaikyti taktines gudrybes atsižvelgiant į konkrečias kovos sąlygas.

Tankistai – vienykitės!

Suskirstytas į provincijas pasaulio žemėlapis suteiks daug džiaugsmo klanų karų megėjams. Priešo teritorijų užgrobimas, aljansai su kitais klanais su tikslu sunaikinti bendrą varžovą, prekyba ir lanksti diplomatija – “Tankų pasaulį” valdo ne tik kalibro dydis, bet ir toliariagė politika.